Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Ambiente – wiodące targi dóbr konsumpcyjnych 12-16.02.2016 Frankfurt nad Menem

13 grudnia 2015

Ambiente Giving: Miejsce spotkań oraz platforma zamówień dla branży upominków z całego świata

 

Nowość w dziale Giving:

 

Akcesoria odzieżowe, zegarki oraz biżuteria to bardzo lubiane motywy na prezent. To także powód, dla którego rynek tych produktów nieustanne rośnie. Dla targów Ambiente był to z kolei powód do stworzenia nawej grupy produktów, tzn. „Accessories & Jewellery”. W nadchodzącej edycji Ambiente w hali 9.2 znaleźć będzie można zarówno oryginalną, modną i wykonaną ręcznie biżuterię, wyroby skórzane, torebki, paski oraz inne dodatki odzieżowe, jak i artykuły pielęgnacyjne oraz produkty branży Wellness oraz Beauty.

 

To właśnie tu wystawcy tacy, jak Biba, Collection Claudia Schmiesing, Concept Art z marką Sweet Deluxe, Culture Mix, Dazzl Design, Heide Heinzendorff, Lizas, Roberto Leonardi czy Ruppenthal zaprezentują swoją oryginalną, modną biżuterię o wyjątkowym wzornictwie, a także wyroby z prawdziwych pereł i kamieni szlachetnych. Trendy w akcesoriach odzieżowych na nadchodzący sezon zaprezentują takie firmy, jak A. Ahmaddy, Bags for Living, The Moshi, Volker Lang czy Wilhelm Johann Meier. Z kolei firmy takie jak

Accentra Kosmetik Accessoires, Bürstenfabrik Keller, Get Fresh Cosmetics, Top Team, Treffina International oraz wiele innych zaprezentują swoje produkty i akcesoria z branży Beauty i Wellnes.

Uzupełnieniem tej oferty produktowej będzie wystawa zegarków oraz walizek i artykułów dla podróżujących w działach „Time Square“ oraz „Traveller’s Point“ w hali 9.2.

 

Nowość: Dzieci, dzieci

 

Kolejny temat przewodni to produkty dla dzieci. Ta bardzo ważna na całym świecie grupa produktów będzie również osobną częścią wystawy nadchodzących targów Ambiente. W hali 11.1 wystawcy tacy jak Carletto z marką Ty, Donkey Products, Jellycat, Rex International czy Tyrrell Katz zaprezentują swoje urocze i praktyczne produkty dla najmłodszych, które ukażą się w sprzedaży w nadchodzącym sezonie.

 

Osoby zainteresowane wyjazdem zorganizowanym na targi Ambiente 2016, zapraszamy do kontaktu:

 

22 49 43 201

p. Dorota Idzikowska

dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com

 

Przedstawicielstwo targów Ambiente na Polskę

ul. Mołdawska 7/141

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

info@poland.messefrankfurt.com