Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Premiere Vision - zapraszamy na targi!

Obrazek
Philippe Pasquet - CEO targów Premiere Vision
22 lipca 2014

Paryska edycja targów zaprasza wszystkich profesjonalistów związanych z przemysłem tekstylnym i modowym na kolejną odsłonę najnowszych trendów w materiałach i dodatkach na sezon jesień/zima 2015/2016. Można już również spodziewać się pierwszych zapowiedzi lata 2016.

Oprócz kolekcji prezentowanych na stoiskach wystawców warto będzie przyjrzeć się bliżej alei trendów – w nawale szybko przepływających i łatwo dostępnych informacji łatwo się pogubić, więc trzeba wyłuskać to, co naprawdę ważne. Obecność na targach gwarantuje nam pełen przekrój najistotniejszych inspiracji i kierunków na najbliższy sezon. Faktury i gramatury materiałów nie da się doświadczyć, gdy śledzi się je na ekranie komputera – to możliwe tylko dzięki osobistemu kontaktowi. Dodatkowym wsparciem będą seminaria, po-święcone nowoczesnym rozwiązaniom dla przemysłu tekstylnego i nie tylko.

Na oczekiwania wobec tej edycji wpływają dane z poprzedniej, lutowej. Wówczas aż 61 641 odwiedzających – kupcy, projektanci, styliści międzynarodowych marek odzieżowych, akcesoriów, kapeluszy – poszukiwało inspiracji i kreatywnych nowinek u wystawców z całego świata.
740 wystawców targów podzieliło się między strefy: 701 (tkactwo), 20 (dziewiarstwo) i

19 (rzemieślnicy).

Termin: 16–18 września, 2014 r.

Miejsce: Parc D’Expositions, Paryż

Wystawcy: 743 marek

www.premierevision.com