Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS

Obrazek
mat. prasowe
Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS
Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS
Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS
Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS
Zwycięstwo Polki na w światowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS
22 lipca 2014

Marta Pirh założycielka i projektantka marki biżuteryjnej PIRH Design PIRH by MARTA PIRH została doceniona w USA, otrzymując dwa zaszczytne tytuły i nagrody w międzynarodowym, prestiżowym konkursie INTERNATIONAL DESIGN AWARDS w kategorii FASHION DESIGNER organizowanym po raz 7-my w USA

W oficjalnym mailu i werdykcie przesłanym przez Kaitlin Riley i Lydię Em (osoby odpowiedzialne za kontakt z mediami) napisano:
JURY 7 EDYCJI INTERNATIONAL DESIGN AWARDS WINNERS OGŁOSIŁO “LOS ANGELES, Lipiec 01 2014 Los Angeles, MARTA PIRH reprezentująca Polskę otrzymuje: Drugie miejsce w globalnej puli zgłoszeń wszystkich projektantów i tytuł FASHION DESIGNER, Akcesoria, linia profesjonalna”.
INTERNATIONAL DESIGN AWARDS przyznało tylko 13 wyróżnień, w tym dla Marty Pirh.

“Los Angeles, MARTA PIRH - Każdy pojedynczy projekt marki PIRH Design jest osobiście zaprojektowany i stworzony przez Martę. Sztuka, projektowanie, pasja oraz zamiłowanie do piękna od zawsze były częścią jej życia, a projektowanie biżuterii to dopiero początek ... świetny i wielki początek marki PIRH Design, PIRH by MARTA PIRH! MARTA PIRH reprezentująca

Polskę otrzymuje: NAGRODĘ I WYRÓŻNIENIE SPECJALNE w kategorii honorowych odznaczeń IDA oraz tytuł FASHION DESIGNER, w całej kategorii Biżuteria.”

Jury IDA szczególnie doceniło pasje z jaka tworzona jest młoda polska marka, gdzie każdy element jest wykonany z atencją i pietyzmem, tak aby finalny produkt był unikatowy i personalizowany (m.in. Alice Blackwood Editor, Design Quarterly, Jeffrey Nemeroff - Co-Founder, Creative Director, Entra Magazine, Geraldine Grisey - Editor, Punky B Fashion Diary). Od tej chwili marka PIRH Design PIRH by MARTA PIRH może oficjalnie posługiwać się zwycięskim logo IDA oraz certyfikatami przyznanymi przez jury.

W tegorocznej edycji projektanci wnętrz, mody, produktów i grafik złożyli ponad 1000 zgłoszeń z 52 krajów z całego świata, co potwierdziło międzynarodowy kontekst INTERNATIONAL DESIGN AWARDS. Jury spośród nadesłanych prac wybrało 13 laureatów poszczególnych kategorii , którzy otrzymują
- publikację w International Design Awards Book of Designs sygnowanym przez International Design Awards, kolportowanym do księgarń na całym świecie; znakomita promocję w USA i poza, certyfikaty i statuetki IDA;
- promocję do 100.000 potencjalnych klientów na całym świecie i innych projektantów do współpracy;
- wieloletnią obecność na portalu, stronach, publikacjach International Design Awards;
- uznanie krytyków wybitnego jury.

„…….otworzyłam skrzynkę mailowa i oniemiałam , jestem szczęśliwa

, choć oszołomiona i już nie mogę doczekać się współpracy z partnerami IDA oraz projektantami skupionymi wokół wszystkich edycji konkursu” – mówi projektantka i laureatka IDA.

Najnowsza, wiosenno letnia kolekcja pod nazwą ALL ABOUT LOVE przypadła do gustu naszym klientkom i gwiazdom, które coraz częściej uzupełniają swoje stylizacje biżuterią marki PIRH by MARTA PIRH. Do grona stałych klientek i sympatyków marki należą m.in. Ola Kisio, Ania Mucha, Marcelina Zawadzka, Natasza Urbańska, Marzena Sienkiewicz, Ania Wyszkoni, Maria Sadowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Klich, Maja Hirsch, Anna Dereszowska, Ewa Pacuła, Beata Tadla oraz wiele innych wyjątkowych kobiet.