Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Dwa nowe sklepy z modą męską i damską w Galerii Dębiec

3 grudnia 2015

Galeria Dębiec zyska prawie 550 mkw. powierzchni handlowej z modą damską i męską. Do grona najemców dołączyły dwa sklepy odzieżowe: London Hill oraz Artista. Pierwszy rozpoczął działalność 3 grudnia br., a drugi zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2016 roku.

 

Oferta Galerii Dębiec cały czas się rozwija, w ostatnim czasie zostały podpisane dwie umowy najmu na lokale, w których sprzedawana będzie odzież męska oraz damska. 3 grudnia br. działalność rozpoczął sklep London Hill, który zajmuje powierzchnię 237 mkw. Jego oferta obejmuje modę męską, która łączy nowe trendy z elementami klasyki. Ubrania z materiałów najwyższej jakości w modnych wzorach będą dostępne w konkurencyjnych cenach.

 

Z kolei w sklepie Artista panie będą mogły zaopatrzyć się zarówno w eleganckie, jak i casualowe ubrania w wydaniu młodzieżowym w klimacie włoskich kolekcji mody ulicznej. Lokal Artista zajmie powierzchnię 295 mkw. i zacznie działać w marcu 2016.

 

Sklepy London Hill oraz Artista będą pierwszymi sklepami tej marki w Poznaniu. Ich właściciel to firma Artistamania, która działa na polskim rynku od

kilkunastu lat jako producent, a od kilku rozwija sieć detaliczną.