Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Everyday Pioneers

Obrazek
Fot.
Everyday Pioneers
Everyday Pioneers
Everyday Pioneers
Everyday Pioneers
Everyday Pioneers
16 listopad 2014

Nowa kampania „Everyday Pioneers” nawiązuje do wręcz obsesyjnej potrzeby odkrywania czegoś nowego przez Brytyjczyków. Udowadnia, że Hunter przez prawie 160 lat zaopatruje w obuwie osoby, które szukają własnej drogi.

Pionierzy marki – Ole Hansen i Lucy Sandys - Clarke, przy tworzeniu wzorów czerpią inspiracje z najmroczniejszych, ciekawych krajobrazów i unikalnych środowisk, w których żyją. Jeśli urodziłeś się pionierem, zawsze już żyjesz w krainie pełnej odkryć i wynalazków. Ole, powracając do pamiętników swojego dziadka, kontynuuje rodzinny biznes, który leżał uśpiony przez pokolenia. Tworzy przy pomocy dokładnych standardów opracowanych przez jego przodka w 1923 roku. Lucy natomiast pracuje według technik stosowanych w kuźniach setki lat temu. Wieloletnia sztuka rzemieślnicza nie może i nie powinna być bowiem powielana przez maszyny.

Buty z kolekcji „Field” to gumowe, wulkanizowane i dopracowane obuwie dla tych, którzy oczekują doskonałości w każdych warunkach pogodowych i w każdym terenie. Nowością jest model Norris, nazwany tak na cześć założyciela firmy - Henriego Lee Norrisa.