Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Gdyński Klif inspiruje polskich projektantów!

Obrazek
17 września 2014

Z okazji 18. urodzin Centrum Handlowego Klif w Gdyni powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa i oryginalna kampania reklamowa. Po raz pierwszy czołowi polscy projektanci osobiście promują centrum handlowe. Efekty sesji będzie można zobaczyć w szeroko zakrojonej, półrocznej kampanii promocyjnej w magazynach i portalach lifestylowych, na billboardach, YouToub’ie oraz w social mediach.


Do współpracy przy realizacji urodzinowej kampanii promocyjnej dla Centrum Handlowego Klif w Gdyni zostali zaproszeni projektanci znanych polskich marek: Patrycja Cierocka (Aryton), Lidia Kalita, Magda Dąbrowska (YES) oraz Przemysław Orzechowski i Sandra Brec (Valentini). W ujęciach wykorzystano produkty marki HOUSE&more.

Do zdjęć zaangażowana została również światowej klasy polska modelka Kamila Szczawińska. Pomysłodawcą sesji z udziałem czołowych przedstawicieli polskiej branży mody oraz całej kampanii urodzinowej była wewnętrzna agencja zarządcy gdyńskiego Klifu.

„Centrum Handlowe Klif w Gdyni od lat oferuje modę najlepszych marek, w tym również polskich - inspiruje klientów do zakupów, a projektantów do tworzenia dla nich wyjątkowych ubrań i dodatków. W urodzinowej sesji chcieliśmy pokazać, że inspirująco może wyglądać także kampania promocyjna i

cieszy nas, że udało nam się do niej przekonać tylu znakomitych projektantów topowych polskich marek” – podkreśla Zuzanna Giersz, Marketing Director BNP Paribas Real Estate.

Z kolei projektantka Lidia Kalita komentuje: „Z przyjemnością wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu. Spodobała nam się przekorna idea, że bohaterami sesji oprócz modelki i naszych projektów będziemy my sami. Wspieramy miejsce, w którym nasze ubrania i dodatki trafiają do ostatecznego odbiorcy. Klif wyróżnia się na tle wielkich centrów handlowy atmosferą i unikatowością. Podobnie jak ta kampania, która ma nas zbliżyć do naszych Klientów i pokazać, że znane marki mają ludzką twarz”.

Na sesję zrealizowaną przez Izabelę Grzybowską składają się zdjęcia grupowe wszystkich projektantów zaproszonych do współpracy oraz zdjęcia indywidualne projektantów z modelką, która prezentuje produkty poszczególnych marek. Realizacja sesji była możliwa dzięki współpracy zespołu profesjonalistów – za stylizację odpowiedzialna była Marta Siniło, za fryzury Piotr Wasiński, za makijaż Paweł Bik, za scenografię Wito Bałtuszys, a za produkcję Monika Grelecka oraz Marzena Jarczak. Materiał video z pracy za kulisami sesji przygotował Jerzy Gnatowski.

Urodzinowa kampania promocyjna rusza 15 września.