Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

i-D POLSKA LAUNCH PARTY BY H&M JUŻ 26 KWIETNIA 2014

Obrazek
Image net
18 kwietnia 2014

Już w poniedziałek, 28.04.2014 rusza polska edycja magazynu i-D online: www.i-d.co

Z tej okazji 26.04.2014 wyprawiamy huczną imprezę, której wyłącznym partnerem jest H&M. Wraz z międzynarodowym rozwojem marki w kwietniu i-D otworzyło swoje biuro w Warszawie a już 28.04 rusza polska edycja stony internetowej i-D oferując prestiżowe rozwiązania w zakresie mody online.

Przez dekady i-D zbudowało swoją reputację jako rzetelne źródło inspiracji w dziedzinie kultury mody. Swoją przygodę rozpoczęło jako fanzin dedykowany punkowej modzie ulicznej Londynu z 1980 roku. Szybko jednak pozyskało opinię awangardowego pisma modowego, którego myślą przewodnią jest "bądź oryginalny. nie naśladuj"

i-D od czasów, kiedy technologia cyfrowa dopiero raczkowała, przebył długą drogę stając się inspirującym magazynem, a zarazem międzynarodową ikoną. Stale udoskonalając swoją formułę i-D kontynuuje ideę wspierania kreatywności i dlatego też po ponad 30 latach jego treści nadal zaskakują i inspirują.

Poza tradycyjnym papierowym wydaniem magazynu, które będzie przygotowywane przez redakcję w Londynie, i-D rozwija swoje lokalne edycje. Polska, kilkanaście dni po i-D Italy i i-D Benelux, będzie trzecią z

czternastu lokalnych wersji językowych jakie pojawią się do końca 2014 roku.

Polski wydawca, Robert Serek, zapewnia, że oryginalne polskie treści będą kontynuacją świetnej tradycji dziennikarstwa z pogranicza dokumentu i fotografii fashion brytyjskiego i-D.

i-D Polska Launch Party by H&M, odbędzie się w DT Braci Jabłkowskich już 26 kwietnia.

Aby wygrać jedno z 250 podwójnych zaproszeń na imprezę, wejdź na stronę www.i-d.co