Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

„JAK PORAŻKĘ PRZEKUĆ W SUKCES” - Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, 22 października

Obrazek
30 września 2014

Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odbędzie się 22 października w Centrum Olimpijskim, w Warszawie. Tym razem tematem przewodnim konferencji będzie hasło „JAK PORAŻKĘ PRZEKUĆ W SUKCES”.


To właśnie popełnianie błędów, odnoszenie porażek i umiejętność wyciągania wniosków są najlepszą i praktyczną szkołą nauki prowadzenia biznesu i pomagają w skutecznym rozwoju firmy. Porażka jest drogą do rozwoju.

Kobiety, które osiągnęły znaczący sukces w biznesie: Małgorzata Chechlińska z Grupy TRIP, Kinga Nowakowska z Capital Park, Barbara Chwesiuk z Bialcon i Aleksandra Nieściuszko z Garden of Words podzielą się swoimi niepowodzeniami i opowiedzą o tym jak popełnione błędy pomogły im rozwinąć skrzydła. Panel poprowadzi Anna Maruszeczko, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka cykli “Kobieta na zakręcie” i “Przełamując fale”, redaktor naczelna nowego pisma „Uroda życia”.

Gościem specjalnym konferencji będzie Maria Seweryn, aktorka teatralna i filmowa, reżyserka. Ukończyła Wydział Aktorski warszawskiej Akademii Teatralnej. Jest Członkiem Zarządu Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Zarządza Och-Teatrem. Kobieta niezwykła i przedsiębiorcza.

W bloku wykładów eksperckich, jak zawsze prowadzonych przez praktyków, pokażemy jak

rozwinąć firmę od małej organizacji do międzynarodowej korporacji, poruszymy temat tworzenia strategii firmy, budowania marki oraz podpowiemy gdzie i jak szukać pomysłu na biznes.

Prelegentami będą również: Ewa Misiak z Work Service oraz Baby&Care, Agnieszka Skala ze Szkoły Przedsiębiorczości SPIN, Grażyna Skarżyńska oraz Ewa Duda-Maciejewska z Good Company, Dagmara Strzębicka z Trio Fund.

Konferencje Sieci Przedsiębiorczych Kobiet są wyjątkową okazją do podniesienia wiedzy o prowadzeniu własnej firmy, zdobycia inspiracji do działania, znalezienia pomysłu na własny biznes, poznania nowych klientów, kontrahentów, a niekiedy także wspólników. Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wzajemnego wsparcia i samopomocy, niezwykła społeczność, która rozwija się bardzo dynamicznie. W programie konferencji znajdzie się: 5 wykładów, panel „Jak porażkę przekuć w sukces”, przestrzeń networkingowa, oraz wystąpienie gościa specjalnego.

Szczegółowe informacje na temat programu, biogramy prelegentów oraz opinie uczestniczek poprzednich konferencji znajdują się również w linku:
vkonferencjaspk.evenea.pl/

Zapewniamy lunch i przerwę kawową.
Zapraszamy do rejestracji.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy na to ważne wydarzenie – kolejne spotkanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Katarzyna Wierzbowska i Dorota Czekaj
Kompleksowo wspieramy kobiety w biznesie!
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet