Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

KOBIETA - VITO VERGELIS

Obrazek
Kolekcja VITO VERGELIS
KOBIETA - VITO VERGELIS
KOBIETA - VITO VERGELIS
KOBIETA - VITO VERGELIS
KOBIETA - VITO VERGELIS
KOBIETA - VITO VERGELIS
7 marca 2014

Sezon jesień-zima 2013/2014


Tradycja, jakość i moda tworzą renomę Vito Vergelis. Marka łączy w sobie doskonałą jakość najlepszych tkanin z Europy z ponad pięćdziesięcioletnią tradycję krawiecką. O atutach kolekcji - składających się z blisko 200 wzorów - decydują umiejętności znakomitych projektantów, technologów, konstruktorów, krojczych i krawcowych oraz starannie wyselekcjonowane tkaniny, których jakość i aktualność gwarantuje renoma włoskich, francuskich i niemieckich fabryk.


Kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce, co pozwala utrzymać ich najwyższą jakość oraz adaptować światowe trendy do rodzimych realiów. Ponadczasowa klasyka pozostaje tu w harmonii ze zmiennością krótkotrwałych tendencji. Kobieta ubierana przez Vito Vergelis zyskuje poczucie uczestnictwa w najnowszej modzie bez presji wertowania żurnali i wyławiania nowinek najodpowiedniejszych dla siebie. Rolę „poławiacza trendów” pełni marka, co sezon gwarantująca Klientkom poczucie stosowności i atrakcyjności.


Tegoroczna, jesienno-zimowa propozycja Vito Vergelis jest kontynuacją najważniejszych tematów damskiej garderoby. Prym wiodą okrycia wierzchnie, stroje wizytowe i biznesowe, które odpowiadają na potrzeby wymagających kobiet szukających klasycznej elegancji i sprawdzającego się w każdych okolicznościach,

nienagannego krawiectwa. Eleganckie płaszcze, kobiece sukienki i szykowne kostiumy uszyte zostały z najwyższej jakości tkanin, wśród których znalazły się między innymi: wełna dziewicza, wełna z lamy, karakuły, kaszmir, alpaka, jedwab i angora. Obok ciemnych, głębokich czerni i brązów Vito Vergelis proponuje odważną i szalenie efektowną czerwień w kilku tonacjach, subtelne beże i modne szarości. A na wieczór – subtelny złoty błysk.


Vito Vergelis to polska marka dla nowoczesnych Polek. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, a kolekcje są dostępne w kilkudziesięciu sklepach na terenie całego kraju. Obecnie trwają kontraktacje ze sezon wiosna/lato 2014. Więcej na vitovergelis.pl