Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

LANĈERTO otwiera salony w kolejnych miastach

Obrazek
29 kwietnia 2015

Sieć salonów LANĈERTO, marki specjalizującej się w męskiej odzieży formalnej, powiększa się o nowe lokalizacje. W sobotę 25 kwietnia otwarty został salon w Galerii Leszno. Sklepy LANĈERTO powstaną również w Bydgoszczy i Katowicach.


Pierwszy w Lesznie salon LANĈERTO zlokalizowany został na poziomie 1 w centrum handlowym Galeria Leszno. Lokal o powierzchni blisko 100 metrów kwadratowych powstał w oparciu o najnowszy koncept wizualny marki, w którym dominuje drewno i metal oraz wystrój w niebieskiej oraz pomarańczowej kolorystyce.

W marcu spółka zmodernizowała również dwa salony - w Factory Ursus w Warszawie i Atrium Copernicus w Toruniu, oraz otworzyła nowy w Elblągu. W czwartym kwartale LANĈERTO planuje uruchomienie sklepów w CH Zielone Arkady w Bydgoszczy oraz katowickim Silesia City Center, jednym z największych kompleksów handlowo-rozrywkowych w kraju.

Cały czas negocjujemy nowe otwarcia salonów, które mogłyby nastąpić jeszcze w tym roku. W planie jest otwarcie lub modernizacja dziesięciu lokalizacji. Prowadzimy też rozmowy na temat zainaugurowania działalności nowych punktów już w 2016 roku – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes

zarządu LANĈERTO S.A.

LANĈERTO z okazji otwarcia salonu w Lesznie przygotowało dla wszystkich odwiedzających specjalną promocję: przy zakupie garnituru za kwotę min. 1399,80 zł, Klient otrzyma dowolnie wybraną koszulę i pokrowiec za 1 zł. Promocja jest ważna do 2.05.2015 r.