Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

MEXX i gwiazdy

Obrazek
MEXX i gwiazdy
MEXX i gwiazdy
MEXX i gwiazdy
MEXX i gwiazdy
1 grudnia 2013

25 listopada b.r. fani Candy Dulfer mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z artystką w warszawskim salonie MEXX w Galerii Mokotów. Wizyta Candy Dulfer, odbyła się przy okazji koncertu w stolicy, i połączona była z prezentacją nowo otwartego salonu MEXX.

Na imprezę przybyli styliści, przedstawiciele mediów, agencje prasowe a także gwiazdy, m. in. Maja Hirsch, Marcelina Zawadzka, Beata Sadowska, Dorota Williams, Marzena Rogalska, oraz Ania Wendzikowska.

W 2012 roku marka MEXX zainspirowana ogromnym talentem i osobowością Candy Dulfer - światowej sławy saksofonistki, postanowiła podjąć z nią wyjątkową współpracę. W wyniku mieszanki kreatywnych pomysłów powstała kolekcja, której przyświeca filozofia "lepiej być prawdziwym niż być idealnym".

"W procesie tworzenie inspirowałam się modą miast, w których mieszkam, odwiedzam i kocham. W 2011 roku nawet zastanawiałam się nad stworzeniem własnej marki z moją przyjaciółką Tamarą van Kampen , jednak brak czasu uniemożliwił nam te plany. To wspaniale, że MEXX chciał rozpocząć z nami współpracę! Dzięki temu mogłyśmy przywrócić do życia niezrealizowane pomysły." mówi Candy Dulfer.

Kolekcję

MEXX by Candy Dulfer można określić jako mieszankę stylu casual oraz glamour. Jednym z najciekawszych jej elementów jest czerwony print w panterę. Przeważające kolory to czarny, burgund i złoto. Kolekcja składa się z 24 elementów, które można dowolnie mieszać, tworząc kompletny i oryginalny look.