Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Moda na Glastonbury

Obrazek
Fot.
Moda na Glastonbury
Moda na Glastonbury
Moda na Glastonbury
20 lipca 2014

Festiwale muzyczne to już coś więcej niż święto muzyki. Organizatorzy dwoją się i troją, żeby letnie szaleństwo urozmaicić ofertę kulturalną, a uczestnicy robią wszystko, żeby wyróżnić się z tłumu.

Na festiwale tłumnie przybywają także znani i lubiani, a to co założą na siebie, jest potem naśladowane przez rzesze fanów.

Na brytyjskim festiwalu Glastonbury co roku roi się od gwiazd. Jest to doskonała okazja, żeby zaprezentować się od tej „normalnej” strony, bez czerwonego dywanu i reflektorów. Nie oznacza to jednak, że celebry nie dbają o swój wizerunek. Każdy z nich dobiera garderobę zgodnie ze swoim stylem – jedni preferują kwiecisty styl boho, inni minimalizm w stonowanych barwach, a jeszcze inni stawiają na szaleństwo wzorów i kolorów. Niezmiennie wydaje się być jedno – kalosze.

Na szczęście na polskich festiwalach aura zezwala na to, aby być bardziej elastycznym pod względem wyboru obuwia. Zobacz jak na tegorocznym festiwalu wyglądały Rita Ora, Alexa Chung, Cressida Bonas i Sophie Ellis Bextor.