Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Nagrody na targach RetailShow

Obrazek
materiały prasowe
28 listopad 2014

Nagrody rozdane: dwa konkursy na największych targach wyposażenia, technologii i usług dla handlu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

W konkursie „Innowacje Handlu 2014” wyłoniono najlepsze produkty dla branży handlowej. W kategorii „Systemy i technologie IT” zostały nagrodzone: systemy poprawy jakości obsługi oraz wspomagania pracy personelu Indyme firmy SmartLife Polska grupa RETAIL PARTNER POLSKA oraz oprogramowanie kasowo-zarządzające McSPAL dla stacji paliw firmy Mc Comp. Z kolei drukarka fiskalna NOVITUS HD E firmy COMP, NOVITUS Centrum Technologii Sprzedaży została nagrodzona w kategorii: „Drukarki, skanery, kolektory, POS”. Spośród „Rozwiązań płatniczych” nagrodzono terminal multimedialny MX 925 firmy Verifone. Natomiast obudowa do tabletu TabKiosk firmy Artboro zwyciężyła w kategorii ”Systemy marketingowe, POS i Digital Signage”.

W pierwszej edycji konkursu „Best Shop Concept 2014” Jury nagrodziło sklepy, które wyróżniają się pomysłem, designem, zastosowanymi technologiami oraz walorami użytkowymi. W kategorii „Remodeling” zwyciężył sklep Vistula z CH Manufaktura z Łodzi. W kategorii „Sklep odzieżowy” nagrodę przyznano sklepowi Pan tu nie stał z Warszawy, a wyróżnienie uzyskał sklep stacjonarny 8a.pl

z Gliwic. Z kolei sklep 1 Minute z Dworca Centralnego w Warszawie otrzymał nagrodę w kategorii „Convenience”. Freshmarket z ulicy Towarowej w Poznaniu zyskał uznanie Jurorów w kategorii „Supermarket”, a sklep Lidl z ulicy Modlińskiej w Warszawie w kategorii „Dyskont”.