Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

OFF FASHION - nagrodzona Galeria Echo

Obrazek
27 listopad 2013

23 listopada, na gali finałowej XIV edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody z rąk dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury Magdaleny Kusztal nagrodę odebrał Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Nie krył swojego zaskoczenia: - Jesteśmy szczególnie zadowoleni ze współpracy w której udało się połączyć przestrzeń świątyni konsumpcji z nurtem mody poza mainstreamowej. Każda z 4 imprez zorganizowanych w Galerii Echo była dla nas i zakładam, że również dla naszych klientów ciekawym i nowym doświadczeniem: wizualnym, słuchowym, estetycznym, kulturowym. Cieszę się, że staliśmy się częścią tego projektu. Tym bardziej, że Off Fashion definiuje Kielce nie tylko na mapie Polski ale również coraz częściej w całej Europie.

Galeria Echo już od dwóch lat jest ściśle związana z organizacją konkursu, w ramach każdej edycji – zarówno wiosennej jak i jesiennej - na terenie obiektu odbywają się premierowe pokazy młodych projektantów. W trakcie każdej gali finałowej jest również przyznawane wyróżnienie od Galerii Echo w postaci nagrody pieniężnej.