Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

OLSEN w Atrium Copernicus

Obrazek
OLSEN - AW2013
25 stycznia 2014

Do grona najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus dołącza salon odzieżowy Olsen. W ostatnim czasie do listy najemców dołączyli również: Lancerto, Aquael Zoo oraz Marilyn.

Olsen jest niemiecką marką z ekskluzywną odzieżą damską z ponad stuletnią tradycją. Posiada punkty handlowe w 30 krajach. W ofercie Olsen znajdują się ubrania najwyższej jakości, podążające za najnowszymi trendami w modzie zarówno w kroju jak również w wykończeniu i dodatkach. Produkty marki Olsen cechuje wysoka jakość tkanin. Unikatowość wzorów wynika natomiast ze sposobu produkcji, u podstaw którego leży częste wprowadzanie krótkich, butikowych serii.

– Będzie to kolejny salon Olsen w Polsce zbudowany w zupełnie nowym koncepcie. Zmianie uległy witryny sklepowe. Miejsce banerów, na tle których ustawione były manekiny zastąpiły nowoczesne instalacje, które prezentować mogą również odzież. Jesteśmy znani z najlepszych dzianin, szlachetnych materiałów i aż 13 obszernych dostaw w roku. W najnowszej kolekcji kobieta Olsen znajdzie zdecydowane wzory, bogatą paletę kolorów, doskonałe kroje i wzorowe wykończenie. Olsen jest wyraźnie otwarty na młodszą klientkę, kolekcje są bardzo nowoczesne

i niezwykle kobiece. To połączenie tego co dzieje się na rynku mody z oczekiwaniami naszych klientek względem kroju i jakości – mówi Katarzyna Zielińska PR & Marketing Manager Olsen.

Nowy salon Olsen zajmie około 100 mkw. powierzchni i usytuowany będzie na parterze centrum.