Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Persol - na jesień i zimę

Obrazek
materiały prasowe
Persol - na jesień i zimę
Persol - na jesień i zimę
Persol - na jesień i zimę
12 listopad 2014

Tak jak potrafi tylko prawdziwa ikona, Persol ma niezwykłą zdolność reinterpretacji swoich modeli, ale bez zapominania o własnym dziedzictwie.

Historię marki wyznaczają kolejne technologiczne innowacje, które rozpoczęły się w 1917 roku i stworzyły legendarną tradycję marki, widoczną w każdej kolekcji.

VINTAGE CELEBRATION

Na zbliżające się lato, Persol przygotował kolejną edycję kolekcji Vintage Celebration wprowadzając do niej nowe kolory zaczerpnięte z własnych archiwów. W tamtym roku marka ponownie wprowadziła do kolekcji kolory Virginia Tobacco, Coffee i Sienna inspirowane barwami włoskiej ziemi. Barwy pojawiające się w najnowszej kolekcji inspirowane są tajemniczym światem minerałów.

Ekskluzywność kolekcji Vintage Celebration jest dodatkowo podkreślona przez wyposażenie modeli przecisłonecznych w soczewki polaryzacyjne oraz fotochromatyczne. Lekkie i komfrtowe – mają tylko 1,8 mm – stworzone ze szkła mineralnego z użyciem najnowocześniejszych technologii optycznych i perfekcyjnego rękodzieła.

REFLEX EDITION

Innowacyjne elementy zostały także użyte w nowych modelach Persol Reflex Edition. Ta kolekcja to fascynujące połączenie inspiracji analogowymi aparatami fotograficznymi oraz dziedzictwa marki Persol. Dwa modele z tej kolekcji – które już zdążyły stać

się klasykami – teraz dostępne będą w wersji składanej, zarówno w wersji przeciwsłonecznej jaki i korekcyjnej.

KOLEKCJA CONTRASTI

Kontrast: to słowo klucz opisujące nową linię okularów Persol Contrasti składającą się z nowych modeli damskich i męskich. Te nowe modele wyróżniają się retro liniami i futurystycznymi wykończeniami stanowiącymi połączenie elementów z acetatu i metalowej konstrukcji znajdującej się na linii brwi. Kontrasty widoczne są także w zastosowaniu dwubarwnych płyt z acetatu, pojawiających się w kolekcji Persol po raz pierwszy.