Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

POP-UP w Blue City

Obrazek
Blue City
13 grudnia 2013

LaBohemia.eu to platforma zakupowa oferująca wyjątkowe ubrania, buty, dodatki do domu najlepszych polskich projektantów. Specjalnie na święta uruchomiony został Pop Up Shop w warszawskim centrum handlowym Blue City. Sklep otwarty jest od 20 listopada do 29 grudnia.

W LaBohemia.eu znaleźć można przedmioty, które każdy chciałby mieć, ale nie wie jak je znaleźć. W salonie każdy znajdzie dostęp do kolekcji wyjątkowych marek, których produkty często nie są dostępne w innych punktach sprzedaży.Pop Up Shop powstał z myślą o tych, którzy lubią otaczać się wyjątkowym wzornictwem we wszystkich kategoriach produktowych: moda, dom, dekoracje, sztuka.

W sklepie jest także kącik dla dzieci. Polscy projektanci przygotowali urocze stylizacje, niebanalne połączenia gładkich tkanin z odrobiną wzorów. Kolorowo i z humorem, tak jak dzieci lubią najbardziej.

Sklep jest otwarty tylko do 29 grudnia.

Lista projektantów:
MUSES Natasza Urbańska & Agnieszka Komornicka, Iker, Milate, Puff-Buff, Yeah bunny, Jarosław Ewert, Lilyshop, We-wood, Happy Socks, Sylwia Majdan, Czesiociuch, Pat Says Now, Oh!Eve, UFUFU, Twórczywo, Mozcau, Kiss the frog, Stylownia, Stoodio33, FBK Studio Mody,

Cellofan, BezAle, Tomaotomo, Risk. Made in Warsaw, Gloss Shoes, LEN Design, Home&Garden deco oraz inni.