Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

SPOSÓB NA ROZWÓJ - remodeling i franczyza

Obrazek
imagenet
23 października 2013

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich sieci handlowych i właścicieli sklepów do udziału w konferencji Retail Congress 2013, organizowanej przez ECP Polska, która odbędzie się 20 i 21 listopada 2013 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI. Konferencja to jedno z głównych wydarzeń towarzyszących IV Międzynarodowym Targom Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013.

I dzień - 20.11.2013 – REMODELING

Remodeling to skuteczny sposób na wzmocnienie marki sklepu w oczach klientów w czasach dużej konkurencji na rynku. Odświeżenie wizerunku to wiele korzyści i możliwości, m.in. poszerzanie oferty, wprowadzanie zmian produktowych lub nowszej strategii sprzedażowej. Remodeling co trzy/cztery lata jest potrzebny i skuteczny. Co najważniejsze, wymaga nie tyle nakładów finansowych, co przede wszystkim strategii, know-how, wiedzy i doświadczenia. I tym wszystkim podzielą się z Państwem nasi eksperci podczas pierwszego dnia Retail Congress. Przedstawią analizę i prognozy dla polskiego rynku handlowego, zaprezentują światowe trendy sklepów różnego formatu, innowacyjne rozwiązania dla handlu wspomagające sprzedaż i zarządzanie oraz skuteczne narzędzia marketingowe.

II dzień - 21.11.2013 – FRANCZYZA

Uważa się,

że franczyza to sposób na łatwy zysk oraz działalność biznesową bez ponoszenia ryzyka. Bo przecież przystępując do franczyzy, przedsiębiorca otrzymuje gotowy przepis na prowadzenie biznesu, a znana na rynku marka pomaga pozyskać klientów. Czy zawsze jednak będzie to sposób na rozwój?

Podczas konferencji eksperci opowiedzą o rynku franczyzy w Polsce, marketingu i zarządzaniu, trendach i funkcjonujących modelach. Z uczestnikami konferencji swoimi uwagami i doświadczeniami podzielą się także zaproszeni przedstawiciele dużych i mniejszych sieci handlowych w Polsce, rozwijających się w modelu franczyzowym.