Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Światowy specjalista do spraw komunikacji w modzie przyjeżdża na zaproszenie Szkoły Artystycznego projektowania Ubioru w Krakowie

Obrazek
9 marca 2015

Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie (www.ksa.edu.pl) odwiedzi niedługo Carol Morgan, światowy specjalista do spraw komunikacji w modzie, wykładowca prestiżowej szkoły Central Saint Martins z Londynu. Carol Morgan poprowadzi w SAPU warsztaty "Fashion Communication" (23-25.03) w czasie Cracow Fashion Week 2015 (21-29.03).


W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatami utworzyliśmy dodatkową grupę: jej zajęcia odbędą się w poniedziałek i wtorek od godz. 11.30 - 14.30 oraz w środę od godz. 10.30 do 13.30. Liczba miejsc ograniczona!

To unikalna okazja, by spotkać Carol Morgan i dowiedzieć się więcej na temat rozwijającego się dynamicznie rynku mody. Brytyjka zajmuje się śledzeniem trendów, marketingiem mody oraz konsultacjami na temat designu. W Europie współpracuje z dużymi sieciami handlowymi jako projektant i konsultant marketingu, działa w branży modowej, bankowej w zakresie doradztwa w komunikacji, strategii marki i trendów. Odgrywa kluczowe role w firmach wprowadzających nowe marki na brytyjski rynek.

"Kryzys ekonomiczny nie zniszczył polskiej gospodarki, żyjecie w normalnym kraju. Jeśli połączycie to ze swobodą myślenia i chęcią do

podejmowania ryzyka, możecie wiele zdziałać. Inną sprawą jest wsparcie wielkiego przemysłu dla mody. Ale tu problem jest podobny na całym świecie. Biznes nie wspiera mody do momentu, w którym widzi w tym korzyść. Na szczęście coraz więcej osób dostrzega, że moda jest świetną formą promocji" - mówi Carol Morgan.

Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych rozwojem umiejętności projektowania kolekcji, produkcją pokazów mody oraz marketingiem mody. Celem szkolenia jest zbudowanie pewności siebie w projektowaniu oraz polepszenie umiejętności w komunikacji marki modowej. Dowiemy się, jak obrać kierunek, jak rozwijać strategię marki dla nas i dla naszych pomysłów/idei, zgodnie z naszą modową wizją.

Każdy uczestnik będzie miał okazję do indywidualnych konsultacji z Carol Morgan. W trakcie tych trzydniowych warsztatów uczestnicy wezmą udział w praktycznych zadaniach wykorzystujących kolor, inspiracje i kreatywne myślenie uczestnicy. Dzięki temu uczestnicy nauczą się komunikować swoje modowe pomysły.

Warsztaty będą miały charakter interaktywny i będą prowadzone w stylu, jaki panuje w Central Saint Martins. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim oraz będą tłumaczone na język polski (zapewniamy tłumacza). Warsztaty będą miały charakter nieformalny z elementami zabawy, z dobrą możliwością do sprawdzenia swoich modowych pomysłów. Materiały nie będą rozdawane; uczestnicy powinni być przygotowani do

sporządzania własnych notatek.

Miejsce: budynek Krakowskich szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, Kraków, sala nr 8 (II piętro)
data: 23-25 marca 2015
czas trwania: 3 dni
Cena: 320 zł, studenci i absolwenci SAPU: 10% zniżki

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Zapisy na warsztaty proszę dokonywać na maila: kursy@ksa.edu.pl w temacie maila wpisując Fashion Comunication.

Numer konta:
Deutsche Bank PBC S.A. 43 19101152 7890 0000 0000 0000

KRAKOWSKIE SZKOŁY ARTYSTYCZNE
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Kraków

Program warsztatów "Fashion Communication":

DZIEŃ 1

- Czym jest „Fashion Communication”
- Prezentacja historii współczesnej mody
- Prezentacja różnych stylów fotografii mody
- Kreatywne myślenie: Kto kreuje trendy?
- Przedstawienie idei projektu

DZIEŃ 2

- Prezentacja stylistów mody
- Prezentacja ilustratorów mody
- Kreatywne myślenie: kolor jako środek komunikacji
- Prezentacja na temat marketingu, brandingu i promocji
- Konsultacje i praca nad projektem

DZIEŃ 3

- konsultacje oraz prezentacja projektu