Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Targi Mody Poznan edycja wiosna 2017

Obrazek
Targi Mody Poznan edycja wiosna 2017
23 stycznia 2017

Przedsiębiorcy z różnych części świata odwiedzą Poznań w dniach od 27 lutego do 1 marca, aby zamówić najnowsze kolekcje do swoich sklepów. W ramach Targów Mody Poznań trendy na sezon wiosna-lato 2017 i jesień-zima 2017/2018 zaprezentuje blisko pół tysiąca firm i marek.

 

Targi Mody w Poznaniu są największym w Polsce wydarzeniem skierowanych do właścicieli i managerów sklepów z branży fashion. To właśnie tam zapada decyzja jaki asortyment pojawi się na rynku. Premiery wzorów czekają tam na opinię klientów, którzy jeszcze mogą zmienić ich ostateczny kształt. Tysiące modeli odzieży, obuwia, dodatków i biżuterii z kilkunastu krajów wypełnią pięć pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Obok znanych marek będzie można znaleźć mniejsze, lecz prężnie rozwijające się firmy oraz stoiska młodych projektantów (strefa BezliQ).

 

Targi w Poznaniu koordynują kampanię Polska Moda, wpierającą rodzimy przemysł, dlatego dużą część ekspozycji tworzą rodzime marki. Znak Polska Moda został przyznany ponad trzydziestu markom za wyjątkowe wzornictwo i jakość materiałów. Część kolekcji uczestników programu Polska Moda zobaczymy na wybiegu pierwszego dnia targów

podczas uroczystej Gali Polskiej Mody.

 

Program Targów Mody Poznań zakłada codzienne pokazy nowych oraz szkolenia skierowane do specjalistów z branży fashion. Szczegóły na temat wykładów pojawią się już wkrótce na stronie internetowej organizatora: www.targimodypoznan.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Ewa Nina Mrożek

tel. +48 61/ 869 21 15   /   691 033 919

e-mail: ewa.mrozek@mtp.pl