Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

VITO VERGELIS - jesień/zima 2014/2015

Obrazek
materiały prasowe
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
VITO VERGELIS -  jesień/zima 2014/2015
9 października 2014

W sezonie jesień/zima 2014/15 marka VITO VERGELIS proponuje mariaż klasyki z wygodą, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy


Mając na uwadze wymagania jakim nowoczesne Polki muszą sprostać zespół VITO VERGELIS ponownie postawił na dostosowanie kolekcji do ich stylu życia. Na jesień i zimę wrocławska marka zaproponowała stroje biznesowe, wizytowe oraz mniej formalne ubrania na weekend, które spełniają oczekiwania kobiet szukających w modzie połączenia wygody z elegancją.

Jest lżej, wygodniej i luźniej. Zamiast obcisłych, opinających sylwetkę modeli uwaga została postawiona na zapewnienie komfortu. Miękko układające się, rozciągliwe tkaniny otulają sylwetkę a proste fasony zapewniają swobodę ruchów. Wygodne, codzienne sukienki nadające się do pracy oraz na weekend i eleganckie komplety z dzianiny pozwalają czuć się swobodnie nie rezygnując z dobrego stylu. Do tego okrycia wierzchnie uszyte z najznakomitszych wełen - angory, alpaki, wełny jagnięcej. Dla kobiet szukających klasyki ozdobionej subtelnym detalem przygotowano proste, czarne płaszcze z dekoracyjnymi zapięciami a dla wielbicielek nowoczesnych form - płaszcz 2w1 z odpinaną kurtką puchową.

Marka

VITO VERGELIS jest konsekwentna w swoich wyborach. W jej kolekcjach nie ma awangardowych interpretacji trendów, ani szokujących rozwiązań. Klasyka miesza się z nowościami. W sezonie jesień/zima 2014/15 stonowana paleta barw została ożywiona wyrazistą fuksją, czerwienią, kobaltem i żółcią. Poza klasykami, jak krata, paski i pepitka zaproponowano kwiaty w wersji zimowej i cieniowane wzory przypominając mroźne obrazy na szybie a w kontraście do wygodnych dzianin wykorzystano strukturalne materiały z ozdobnymi splotami, tłoczeniami i dziurkowaniami oraz tkaniny odbijające światło - czarną skórę i jej imitacje, luksusową, błyszczącą wełnę oraz tkaniny z połyskiem.
Kobieta VITO VERGELIS w sezonie jesień/zima 2014/15 jest zrelaksowana a zarazem elegancka. Stawia na wygodę doprawioną subtelnym błyskiem.

Sesja zdjęciowa jesień/zima 2014/15
Fotograf: Małgorzata Turczyńska
Modelka: Kinga Kaza (Rebel Models)
Stylizacja: Robert Kiełb
Make up: Pola Dźwigała
Włosy: Iga Chmielewska
Scenografia: Zuza Słomińska
Asystent stylisty: Mateusz Kołutnowicz

www.vitovergelis.p
Facebook: facebook.com/ModaVitoVergelis
Showroom: fotomoda.eu