Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Zapraszamy na Showroom do Łodzi!

Obrazek
Fot.
30 września 2014

Premierowe kolekcje na sezon wiosna-lato 2015 zarówno uznanych, jak i rozpoczynających karierę projektantów, oferty znanych firm odzieżowych oraz producentów i dystrybutorów dodatków, biżuterii, galanterii i technologii dla przemysłu mody zaprezentowane zostaną na Showroomie podczas 11 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland (22-26.10.2014). Showroom trwać będzie od 23 do 26 października w hali EXPO-Łódź przy al. Politechniki 4 i udział w nim weźmie ponad 150 wystawców!

Showroom to tętniąca życiem strefa ekskluzywnych targów – miejsce prezentacji, nawiązywania kontaktów B2B i sprzedaży kolekcji na sezon wiosna-lato 2015. Każdą edycję Fashion Week Poland odwiedza kilkanaście tysięcy gości z Polski i świata - są wśród nich osoby zawodowo związane z przemysłem mody, kupcy, międzynarodowi dziennikarze i pasjonaci mody. Showroom jest zatem doskonałą platformą promocji i nawiązywania kontaktów biznesowych dla wszystkich projektantów i firm w nim uczestniczących.

Tradycyjnie na Shworoomie gościć będzie wielu znanych projektantów i osób zawodowo związanych z przemysłem mody. Jedną z nich będzie Panos Sofianos – legenda światowego przemysłu tkanin denim, aktualnie dyrektora

kreatywnego Tejidos Royo, hiszpańskiej firmy specjalizującej się w produkcji dżinsu.

Dla wszystkich gości imprezy Shworoom jest miejscem poznawania trendów i daje niepowtarzalną okazję zakupów autorskich produktów bezpośrednio od ich twórców. Tym bardziej, że niedziela, 26 października zaplanowana została jako dzień otwarty z udziałem personal shopper, którzy służyć będą pomocą przy wyborze ubrań i dodatków.

Przyjdź na Showroom i poznaj trendy na sezon wiosna-lato 2015!

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje na stronie:fashionweek.pl