News

Obrazek
23 maja 2019
Według ekspertów wydłużenie cyklu życia ubrań o zaledwie 10% pozwoliłoby zaoszczędzić trzy miliony ton CO2 oraz 150 milionów litrów wody rocznie.
Obrazek
17 maja 2019
Kupić, nosić i zwrócić
Obrazek
8 lutego 2018
Nadchodzi moda na ekologię! Pokaże ją 9. edycja Cracow Fashion Week (10-18 marca 2018), który organizuje przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru we współpracy z miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odwiedzi wielu międzynarodowych gości ze świata...
Obrazek
24 stycznia 2018
Salut București, Sveiki Panevėžys! Sieć salonów Sizeer tworzy przestrzeń, która w jednym miejscu skupia plejadę najjaśniejszych gwiazd streetwearu. Teraz multibrand zawitał także do Rumunii, otwierając pierwszy swój sklep w stolicy kraju oraz ponownie na Litwę, tym razem do...
12 stycznia 2018
W restauracji Florentin , przy hotelu Indigo, w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe 9. edycji najważniejszego konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards, którego pomysłodawczynią i producentką jest Joanna Sokołowska-Pronobis.
Obrazek
5 października 2017
NISSA, jedna z najpopularniejszych rumuńskich marek modowych, weszła na polski rynek latem tego roku. Jej pierwszy sklep o powierzchni 86 mkw. został otwarty w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Colliers International reprezentował NISSA w negocjacjach umowy najmu.  
Obrazek
5 października 2017
W kampanii promującej sezon AW17 marka 4F przewrotnie zachęca do „ubierania” emocji, zabawy. Idea kreatywna „Zakładaj” namawia do czerpania satysfakcji ze sportu, który jest przyjemny i dostępny dla każdego. Marka 4F zaprasza swoich fanów w sportową podr...
Obrazek
25 września 2017
28 września odbędzie się kolejny bezpłatny webinar z cyklu „Omnichannel w Praktyce”. Tym razem tematem szkolenia będzie mobilność w obsłudze serwisowej.
Obrazek
11 sierpnia 2017
24 sierpnia odbędzie się bezpłatny webinar poświęcony tematyce zarządzania gospodarką magazynową. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak zoptymalizować procesy magazynowania oraz obniżyć koszty logistyczne. Organizatorem webinaru jest Comarch ERP.  
Obrazek
24 lipca 2017
Pytanie, czy warto rozszerzyć sprzedaż o kanały internetowe, jest tylko retoryczne, gdyż odpowiedź brzmi: tak, jak najszybciej! Dywersyfikacja biznesu B2B i rozwój działalności o handel w sieci przynoszą korzyści zarówno usługodawcy, jaki i klientowi.